Как Научиться Программировать На Swift: Пошаговое Руководство

Так, всі учасники курсу iOS матимуть доступ до записів занять та інших матеріалів курсу протягом всієї тривалості курсу, а також 6 місяців після завершення. Насиченість програми реальними прикладами та практичними завданнями зробить навчання не лише ефективним, але й результативним. Випускники цього курсу вже отримали роботу своєї мрії на позиції Junior iOS-розробника в ІТ-компаніях, пройшовши співбесіду відразу після завершення курсу. Так, курс iOS онлайн надасть вам можливість розробляти застосунки для різних пристроїв iOS, таких як iPhone та iPad.

  • Якщо ви ніколи не займалися програмуванням – Swift є ідеальною мовою для старту.
  • Так, після завершення курсу всі студенти отримують офіційний сертифікат від Sigma Software University, що підтверджуватиме їхню участь та успішне засвоєння матеріалу.
  • Під пильним наглядом сертифікованого тренера Apple ви засвоїте ази і здобудете перші навички.
  • Зможете поглибити свої знання з розробки мобільних застосунків.
  • До старту навчання буде проводиться відбіркове тестування для оцінки початкового рівня знань студентів.

Курс створено відповідно до методичних рекомендацій Apple на основі офіційного підручника “Develop in Swift Fundamentals”. Якщо ви вже зробили або робите перші кроки в Swift-розробці – ми зможемо допомогти систематизувати знання ios developer вакансии та скеруємо на шлях подальшого розвитку. Вивчите синтаксис сучасної мови програмування Swift, дізнаєтесь чому її вважають безпечною та швидкою. Пройдете весь шлях від створення проєкту до публікації застосунку в AppStore.

Чи Будуть Навчальні Матеріали, Такі Як Підручники Чи Відеоуроки, Доступні Після Закінчення Курсу?

Цей сертифікат можна використовувати для твого резюме як додаткове підтвердження знань під час пошуку роботи або розвитку кар’єри. Дізнаєтесь про особливості розробки мобільних застосунків під iOS та основну ідею екосистеми Apple. https://wizardsdev.com/ Під час навчання ти опануєш необхідні знання та здобудеш практичні навички програмування під iOS, заглибишся в особливості використання мов програмування Swift та Objective C та розберешся у механізмах роботи застосунків.

Платформа iOS дозволяє розробляти універсальні застосунки, які можна запускати на обох цих пристроях без значних змін у коді. Якщо ви ніколи не займалися програмуванням – Swift є ідеальною мовою для старту. Під пильним наглядом сертифікованого тренера Apple ви засвоїте ази і здобудете перші навички. До старту навчання буде проводиться відбіркове тестування для оцінки початкового рівня знань студентів. Програма складається з 28 занять з практикою (2 години кожне), передбачає домашні завдання та захист фінального проєкту.

Подводя Итог Об Обучении Языку Программирования Swift

В ході вивчення курсу ти прокачаєш англійську, вивчиш синтаксис та основні конструкції мови Swift, отримаєш розуміння принципів ООП та функціонального програмування. Здобудеш навички розробки функціоналу мобільних застосунків, створення користувацьких інтерфейсів, тестування та відладки. Зможете поглибити свої знання з розробки мобільних застосунків. Відпрацювати практичні навички на сучасних та надійних iMac. Так, після завершення курсу всі студенти отримують офіційний сертифікат від Sigma Software University, що підтверджуватиме їхню участь та успішне засвоєння матеріалу.

swift developer навички


Posted

in

by

Tags: