Frostpunk 2 nadchodzi! 11 bit studios zapowiedziało drugą część hitu

frostpunk 2 premiera

To my zdecydujemy o losie poszczególnych osób i większych grup ludzi, głowiąc się, na ile możemy poświęcić interesy jednostki w celu zapewnienia przetrwania całej osadzie. Tytuł ma przy tym wykorzystać najlepsze city builderów, ale i gier survivalowych oraz eksploracyjnych. Frostpunk 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier studia 11 bit.

Warto przypomnieć, że w momencie premiery tytuł będzie dostępny także w usłudze Microsoft PC GamePass. Tak jak zapowiadano, dziś odbyła się transmisja Xbox Partner Preview, na której pojawił się Frostpunk 2, wyczekiwany sequel polskiej strategii z 2018 roku. Ujawniono dokładną datę premiery gry od studia 11 bit – zadebiutuje ona 25 lipca na PC-tach.

Bo ostatecznie tym, co może nas pogrzebać, nie jest siła natury, ale natura samego człowieka”. Ujawniono datę premiery polskiej strategii Frostpunk 2, a także udostępniono nowy trailer gry. Omawiany właśnie tytuł trafi do usługi Game Pass, jednak https://www.dowjonesanalysis.com/dow-jones-industrial-srednia-drops-na-drugi-dzien-w-rzedzie/ zainteresowani gracze mogą zakupić jego dwie wersje. Edycja Deluxe kosztuje aktualnie 233,99 zł (PC), podczas gdy standardowa 159,99 zł. Tymczasem, jeśli nie chcecie wydawać zbyt dużo pieniędzy na nowe tytuły, mamy dla Was świetną propozycję.

Spróbuj poradzić sobie z kolejnymi wybuchającymi kryzysami, kierując równocześnie ludzkość w stronę jej nowego przeznaczenia. Termin premiery Frostpunk 2 wyznaczono na pierwszą połowę 2024 roku. Cena gry została ustalona na poziomie 159 zł (za wersję podstawową). Już teraz wiadomo natomiast, że Frostpunk 2 od pierwszego dnia będzie dostępny również w ramach abonamentu GamePass.

Frostpunk 2 nadejdzie dopiero w 2024 roku. Dostaliśmy nowy zwiastun

Nadzieja leży w podziemnych złożach ropy, które zaczynają eksploatować osadnicy. Niepewność ludzi wobec potencjału ropy, często występujące przestępstwa, nomadzi obozujący na obrzeżach miasta i nadciągające fale mrozów budzą niepokój społeczny i nieufność wobec władzy. Zadaniem naszym jest załagodzenie tej ciężkiej sytuacji, zadbanie o bezpieczeństwo mieszkańców miasta i niedopuszczenie do obalenia naszych rządów przez wściekłych obywateli. Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów.

Podczas środowego wydarzenia Xbox Partner Preview poznaliśmy szereg ważnych informacji na temat przyszłych premier jednego z największych studiów w Polsce. Najważniejszą informacją z pewnością jest ogłoszenie daty premiery Frostpunka 2. Strategiczna gra osadzona w postapokaliptycznym świecie trafi na rynek 25 lipca. Nadal więc używamy mroźnego, postapokaliptycznego tła, by opowiedzieć historię o ludziach, ich ambicjach […].

frostpunk 2 premiera

Frostpunk 2 od polskiego studia 11 bit studios to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2024 roku. Kontynuacja świetnie przyjętej strategii czasu rzeczywistego sprzed sześciu lat w końcu otrzymała swoją konkretną datę premiery. W trakcie Xbox Partner Preview twórcy ogłosili, że druga odsłona serii zadebiutuje 25 lipca 2024 roku. Frostpunk 2 to gra strategiczna czasu rzeczywistego autorstwa polskiego studia 11 bit studios, odpowiedzialnego za ciepło przyjęte This War of Mine.

Co ciekawe, gra w momencie premiery będzie dostępna od razu na PC, konsole PlayStation 5 oraz Xbox X/S oraz w ramach Microsoft PC GamePass. Prognozowana przez serwis Gamalytic sprzedaż w ciągu pierwszego miesiąca opiewa na 110 tys. Po okresie względnej ciszy medialnej, dowiedzieliśmy się, że Frostpunk 2 będzie dostępny dla wszystkich 25 lipca. Tego samego dnia tytuł zadebiutuje w usłudze PC Game Pass, co zapewne ucieszy tych, którzy nie chcą dawać za grę pełnej ceny. Wydarzenie Xbox Partner Preview zaowocowało kilkoma interesującymi zapowiedziami.

Wyniki finansowe Grupy Agora za IV kwartał – czat inwestorski z CFO Agora S.A., Anną Kryńską-…

Budowle inspirowane są autentycznymi budynkami z przełomu dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Za soundtrack ponownie odpowiada Piotr Musiał, znany już z pierwszej części Frostpunk, This War of Mine oraz rozszerzenia Twitter Honeywell i Nextera Energy na II kwartał 2021 r Krew i Wino do Wiedźmina 3. Po trzech dekadach Nowy Londyn stał się prosperującym miastem. Surowiec na którym polegali od lat – węgiel – nie jest już wystarczający do zapewnienia ciepła całemu miastu.

  1. Choć po pierwszym dniu peak graczy nie zachwycał, to produkcja przypadła graczom do gustu, o czym świadczy 83 proc.
  2. Android.com.pl to najpopularniejszy w Polsce niezależny portal o nowych technologiach.
  3. Mowa tu o naszym zestawieniu najlepszych darmowych gier na platformie Steam.
  4. Jeśli jej zabraknie, generator w centrum miasta wyłączy się, a mieszkańcy nie będą mieli żadnej ochrony przed chłodem.
  5. Spróbuj poradzić sobie z kolejnymi wybuchającymi kryzysami, kierując równocześnie ludzkość w stronę jej nowego przeznaczenia.

Przedstawiciele polskiego 11 bit studios podzielili się bardzo dobrymi wieściami. Oficjalnie ogłoszono, że Frostpunk 2 zawita na PC (Steam, Epic Games Store i GOG) jeszcze w pierwszej połowie 2024 roku. Frostpunk 2, podobnie jak poprzednik, stawia duży nacisk na trudne wybory moralne. Niejednokrotnie będziemy musieli porzucić naszą moralność w imię przetrwania. Gracz musi odnaleźć balans między pragmatyzmem a idealizmem lub liczyć się z upadkiem miasta bądź swoich rządów. Podczas gry wchodzimy w interakcję z wieloma frakcjami, których agendy wzajemnie się wykluczają.

Epic Games Store – darmowe gry do odebrania

Co ciekawe najwięksi fani serii mogą zgłosić się do 11 bit studios, aby wziąć udział w szczegółowych testach Frostpunk 2. Poniżej zamieszczamy link z formularzem udostępnionym przez deweloperów. Zgodnie z deklaracjami twórców, testy rozpoczną się już w okolicach 11 marca. Na razie nie znamy ani dokładnej daty premiery Forstpunk 2, ani tym bardziej platform, na których tytuł będzie dostępny. Jednak produkcję można dodać już do listy życzeń na Steamie oraz GOG.com.

„To, czego gracze powinni oczekiwać, to wiele wyborów, swoboda kształtowania społeczeństwa i miasta w sposób, jaki uznają za stosowny – i stawianie czoła konsekwencjom. Frostpunk 2 opiera się na podobnych konfliktach, co jego poprzednik – przetrwanie kontra ludzkie wartości, życie kontra arktyczny mróz. Gracz wcieli się w postać Vic, a jego zadaniem będzie ocalenie planety od tajemniczej infekcji. „Wiemy, że fani bardzo czekają na premierę Frostpunka 2, czego potwierdzeniem jest choćby bardzo duża wishlista gry na Steam.

W zależności od wspieranego przez nas zgrupowania, gra toczy się inaczej. Kontynuacja ciepło przyjętej gry strategiczno-ekonomicznej autorstwa polskiego 11 bit studios. Akcja Frostpunk 2 rozgrywa się trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwowzoru. Ponownie wcielamy się w zarządcę miasta próbującego przeżyć w świecie skutym lodem.


Posted

in

by

Tags: